Ринок фермерський

  • Вхід
  • Реєстрація
    • 0968267317
    • 0472 55 5287
    • 0472 55 50 48
 

Галерея

Урочисте відкриття ринку "Фермерський"

   «Великодній кошик від черкаських аграріїв найсмачніший!» – під таким гаслом сьогодні 6 квітня 2012 року відбулось відкриття нового оптово-роздрібного ринку «Фермерський». На урочистостях був присутній і голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб.

   «Сьогоднішня подія є знаковою не лише для Черкащини, але й для країни в цілому. Адже відкриття оптово-роздрібного ринку – це ще одне переконливе свідчення реалізації в нашому регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича», – зазначив Сергій Тулуб.

   Крім того, саме Сергію Борисовичу, який знайшов охочих долучитись до будівництва такого необхідного для Черкас об’єкта, і належить ідея створення сучасного оптово-роздрібного ринку. Адже створення «Фермерського» спрямоване на поліпшення ефективності сільськогосподарського виробництва області, формування цінової політики, посилення контролю за якістю продуктів харчування, наповнення бюджету, створення конкуренції на споживчому ринку, швидке просування продукції до споживачів, появу нових робочих місць і, як наслідок, підвищення рівня життя населення.

   Також велику допомогу було надано за підтримки міського голови Сергія Олеговича Одарича щодо організації створення відповідної інфраструктури, а саме - надання допомоги по оформленню всіх дозвільних документів, створення комунікаційних мереж, світофорного комплексу ...

Виставково - ярмаркова діяльність

Виставково - ярмаркова діяльність