Ринок фермерський

  • Вхід
  • Реєстрація
    • 0968267317
    • 0472 55 5287
    • 0472 55 50 48
 

Новини

15 3.2014 Ринок фермерський успішно провів виставку-ярмарок, присвячену 60-річчю Черкаської області

Ринок фермерський успішно провів ювілейну виставку-ярмарок, присвячену 60-річчю Черкаської області. Протягом цього насиченого та цікавого заходу, що відбувся 9 січня, черкасці мали змогу розважитися й поповнити свої запаси натуральних і якісних продуктів.

Як відомо, фермери особливо готуються до подібних подій і завжди везуть до Черкас добірні, найкращі товари. От і цього разу вже традиційно на ринку була виставлена якісна, лабораторно перевірена і схвалена фермерська продукція з усіх районів Черкащини: м'ясо, фрукти, овочі, яйця, молоко. Під час ярмарку можна було скуштувати різні сорти сирів та інших продуктів, а також придбати їх за вигідними оптовими цінами.

Та справжньою родзинкою заходу чудова художня програма, що сповнила Ринок фермерський веселощами і подарувала відвідувачам гарний настрій на весь тиждень. У критому ринку натхненно виступали народні музики та солісти, а віртуозні черкаські пекарі вшанували 60-ту річницю області унікальними короваями, прикрашеними візерунками та вітальними написами. Це ще раз доводить, що Черкащина багата талановитими людьми, родючими ланами та натуральними продуктами.