Ринок фермерський

  • Вхід
  • Реєстрація
    • 0968267317
    • 0472 55 5287
    • 0472 55 50 48
 

Новини

1 3.2012 Відкрито новий ресурс "Інтернет-ринок" розділ "Рецепти домашньої кухні"

Українська кухня - одна з найбагатших і цікавих кухонь світу. Завдяки різноманітності чудових страв і їх високим смаковим якостям вона набула поширення далеко за межами України. Деякі страви, наприклад борщі і вареники, давно увійшли в меню міжнародної кухні.

Ще за часів Київської Русі разом з християнством слов'янами були сприйняті багато блюд багатющої візантійської кухні, включаючи борщ (національне блюдо Стародавнього Риму).

Українська національна кухня в своїх основних рисах склалася на початку XIX в, а остаточно оформилася в першій половині XX ст. До тих пір вона була дуже близька до споріднених їй польської і білоруської кухонь.

Традиції давньоруської кухні не увійшли в національну українську кухню, і причиною цього стало монголо-татарська навала.

Деякі технологічні прийоми українська кухня перейняла у німецької та угорської кухонь, а також татарської і турецької, по-своєму видозмінивши їх. Наприклад, властиве тюркським кухням обсмажування продуктів у перегрітому маслі перетворилося на українське «смажений» (пасерування овочів для борщу і других страв), що абсолютно не властиво російській кухні.

В українській національній кухні переважно використовуються такі продукти, як свинина, сало, буряк, пшенична мука. Їй властиво рясне використання яєць, різноманітність борошняних виробів.

Сало, улюблений національний продукт, не тільки подають як самостійне блюдо (солоне, варене, копчене і смажене), але і використовують як приправу і жирової основи для найрізноманітніших блюд, навіть солодких, поєднуючи його з цукром або патокою.

З усіх видів тіста українці віддають перевагу прісне - просте, заварне, здобне, пісочне. До національних блюд відносяться вироби з простого бездріжджового тіста: вареники, галушки, гречаники, коржі, вергуни.

Важливу роль в живленні грають овочі, які подають у вигляді гарнірів до жирної м'ясної їжі або як самостійне блюдо.

Перше місце належить буряку, яку можна назвати національним овочем і який вживають не тільки у свіжому, вареному, але і в квашеному вигляді.

Широко використовуються бобові: боби, сочевиця, особливо квасоля (але не в стручках).

З інших овочевих культур можна назвати моркву, гарбуз, картопля, помідори і кукурудзу, які також дуже популярні на Україну.

З фруктів і ягід на Україну популярністю користуються вишня, слива, груша, смородина, кавун і в меншому ступені яблука і малина. Фрукти і ягоди їдять моченими, сушеними і копчено-в'яленими.

Страви самобутньої національної української кухні, яка має багате історичне минуле і традиції, збагатять будь щоденний і святковий стіл, завжди порадують ваших близьких і гостей.

 

Запрошуємо: Рецепти домашньої кухні